| Kaz3kag3 a întrebat:

Baieti si fete cum sa ma concentrez deci nu pot invata deloc as vrea dar pot doar cand imi vine dar nu prea des si cand invat nu pot tine mint ca n-am chef ziceti-mi cum sa ma concentrez

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

adica sa nu te candesti la nimic doar la ce ai de facut si daca nu ti minte atunci si te incurci dar esti sigura ca ai citit de 10 ori ca punete si dormi si dimineata le sti pe derost :*

1 răspuns:
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Pai incearca cand inveti ca sa nu te mai gandesti la absolut nimic, sa te concentrezi doar acolo, la ce citesti, si incerca sa iti repeti si dimineata inainte sa pleci la scoala.Succes :*