| iubita_7611 a întrebat:

Baieti... v-ar placea de o fata cu nasul mare si ma stramb... dar in rest care est foarte foarte frumoasa?
asa e verisoara mea.si e cam complexata straight face
funda love struck
pot raspunde si fetele tongue

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi. din punctul meu de vedere, indiferent cum ar arata nasul nu cazul sa fie complexata.asta nu e o piedica in fata unei eventuale relatii cu un baiat. un defect fizic cum e acesta se poate repara, dar unul moral nu.si in general defectele morale sunt problema...sa nu isi faca grijihappyaspectul fizic nu e totul.si cine remarca numai aspectul exterior si nu tine cont de cel interior nu merita sa ii fie prieten:d

| aadelaydaa a răspuns:

Salut vrei sa te pui cumva pe bune cu ea e varata totusi? Si daca da sa nu, sa stii ca poate sa fie frumoasa si proasta scuze dar conteaza si ce e in bibilica eiwinking

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Sincer arata o paza cu ea si iti zic eu asta.
Daca ii perfecta la trup si o voce sexy si totul in afara de nas ii calumea.
Ar putea face o operatie daca arata rau, fiindca am si eu un coleg care are nasul pe jumatate(din nastere) si arata groaznic, fiindca nasul e chiar in mijlocul fetei.
Scuzami exprimarea si gramatica, dar macar am fost sincer.
Bafta!

| maryana5 a răspuns:

Paih daca as fi baiat cu siguranta ca as fi un macho dezinhibat cu foarte multe calitati, si potent! si viril smug rolling on the floor. Hmm si din nou, daca as fi baiat, masculul feroce din mine ( laughing ) cred ca s-ar uita numai la pitzi straight face. Mda stiu...aiurea. Lasa ca il educ eu waiting, sa se uite si la fete din astea' normale big grin

Si acum lasand gluma la o parte, eu cred ca verisoara ta ar trebui sa se preocupe mai mult de frumusetea interioara decat la cea fizica (Adica sa se multumeasca cu ce a primit de la Dumnezu).

Hai ciauless, ca deja am scris cam multhee hee

xoxo, mary smug peace sign

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

După părerea mea o fată nu ar trebui să se simtă complexată din această cauză. Contează foarte mult caracterul persoanei.

pa, pa.

| Shagun a răspuns:

Imi dai o poza si iti spun concret daca imi place laughing

| Tiberius a răspuns:

Daca are picioare, fund, sani si cat de cat draguta la fata merge de o noapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat nu ne face rana sub buric... E OK big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Despre tine este vorba nu?
2. Nu conteaza asa mult aspectul, dar conteaza pentru, ca nu poti sa atragi un baiat numai cu frumusetea interioara.
P. S. sunt baiat tongue

| Bubbulina_2682 a răspuns:

Nu, cum ar fi prietena mea are nasul stramb si baietii tot pe ea sta cu ochii x-(...

Dar si eu sunt dragutasmug.

Bafta cu ealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta esti tu sa inteleg laughing