| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, va plac fitoasele?

12 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

De ce nu ii intrebi daca le place berea?
E cam ceva asemanator pentru ei.

| Wøodenpints a răspuns:

Să-mi placă să ce?

| Misshaa a răspuns (pentru Wøodenpints):

Woodenpints....doar o intrebate!

| Misshaa a răspuns (pentru Misshaa):

Intrebare*

| Wøodenpints a răspuns (pentru Misshaa):

Păi,nimeni nu cred că preferă fiţoasele.
Avantajul lor este că-s proaste şi le fţi relativ repede... însă doar atât, că nu ai ce să vorbeşti cu ele, sunt mai proaste decât o scândură de wc.

| 000MadMAX000 a răspuns:

LE URASCCCCCC! mai bine singur

| Burlacu006 a răspuns:

Nu nu-mi plac fitoasele...ce sa fac cu o fitoasa sa ma umplu de nervi?

| xxdrgn a răspuns:

Aaa, sincer, cam toti uram fitoasele... Si fete, si baieti, pur si simplu nu sunt o companie tocmai placuta. ^^

| FloriNk a răspuns:

In vine sa le bag o bucata in gura cu fitele lor x(

| Misshaa a răspuns:

Da, dar baietii slabi spun ca fetele sunt fitoase si trec se uita depa cele ca ei, pe cand cei puternici sunt morti dupa fitoase

| xxdrgn a răspuns (pentru Misshaa):

Nu stiu ce sa zic, mie nu mi se pare. Oricum, o relatie cu o fitoasa nu poti avea, poate doar o aventura. Totusi, daca ma gandesc mai bine, intr-un fel ai dreptate: Baietii mai ambitiosi prefera fitoasele, dar nu pe durata, putin, atat cat sa se distreze si ei.
Asa vad eu lucrurile, nu stiu daca asa sunt ele de fapt. happy

| WarGaming a răspuns:

Dap mai bine singur decat cu o fitoasa tongue