| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi ce chestii ati facut pentru a atrage atentia unei fete?
Felelor, voi ce chestii ati facut pentru a atrage atentia unui baiat?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic

| neutrino a răspuns:

Eu sunt de moda veche: atunci cand mi-a placut de o fata din anturajul meu, si am crezut ca am ceva sanse si este de "nasul" meu, atunci si numai atunci am incepot sa o curtez. De obicei am avut succes, dar nu mereu. Asta nu inseamna ca m-am suparat pe ea, am ramas mai departe buni amici. Niciodata nu m-am bagat si nu am sa ma bag peste o fata, daca nu ne cunostem reciproc, si nici atunci cand fata are prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paii stiu cand eram mai mica mergeam pe langa ei si ma loveam de ei ca mai apoi sa le cer scuze. Ma rog... le mai spuneam prietenelor ca atunci cand e el in preajma mea sa strige: Ooooooo ia uite cine e aici. Sau ceva de genu'. Daca era la minr in clasa ma uitam la ore in directia lui iar cand el isi indrepta privirea spre mine ma faceam ca ma uit la altceva sau altcineva. La fel ma emotionam foartee tare, nu stiu de ce. Acum sunt mult mai mare si ma comport normal. big grin cam asta a fost. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chestiile de rutina. ma imbracam decent, eram curat (urasc ca cineva sa miroasa ) aveam un parfum bun dar nu de ala care pute de stie ca vin de la 1 km. In general cand imi placea o fata ma duceam direct si vorbeam cu ea nu stateam sa ma uit la ea ca un violator in serie sau cu coada ochiului sau sa rad la cele mai tampite glume ale ei sau sa ii dau mereu dreptate chiar daca nu are si chestii de genul.