| anonimaa a întrebat:

Baieti voua v-ar placea sa vedeti o fata care poarta tricouri mai largi?
de ex eu azi mi-am luat un tricou de la barbati dar extrem da fain e gri mai largut (mi se vad sanii deci nu ma face sa par plata) si are un imprimeu foarte misto. ma gandesc sa-l combin cu niste pantaloni scurti negri in vacanta ce ziceti, merge?
si inca ceva...cum v-ar placea sa fie imbracata prietena voastra? ceva gen: fata ideala ar trebui sa se imbrace in... continuati voi
voua va plac pantalonii scurti la fete? combinati cu un tricou mulat?batting eyelashes
incercati s araspundeti la toatelaughing) fundita logik

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie imi place mult combinatia de negru cu roz. Dar depinde mult si de fata. Nu sunt pretentios. Daca sta bine pe ea e in regula. Vreau sa aiba gusturi bune. Nu ma deranjeaza hainele largi. Si eu port uneori haine mai largi. Ma simt mai comod asa.

| Aηηy a răspuns:

Cred ca merge foarte bine tongue
pai mie imi plac pantalonii scurti si la fete si la baieti si bluzitele acelea fara bretele si stranse pe corp. happy

| crazygamer a răspuns:

Da ar merge cu niste pantaloni scurti albastrii stransi la picioare dar un pic larguti la fund big grin o sa fi o dulceata de fata!

| geocu a răspuns:

Pantaloni scurti cu tricou sunt beton si tricou larg merge daca se vad exista si ai cu ce fata ideala se imbraca in functie de situatie

| max_4494 a răspuns:

Un tricou largut da o nota sexi, provocatoare.In plus lejeritatea formelor care se ''plimba''prin el te asimileaza cu o fiinta putin rebela. Mi-e imi place stilul asta la fete. E tineresc si indraznet. Daca stii sa asortezi si alte obiecte de vestimentatie in acelasi ton trebuie sa ai grija sa-ti valorifice corpul, nu sa-i ascunda valorile!