| Marianaetanita a întrebat:

Băieții am o întrebare pentru voi, de ce dați like -uri la stori dar nu și mesaj dacă ne cunoaștem și personal? Și în mod clar mi-a subliniat ca mă place?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din dorinta de a aduna cat mai multe fete pe pagina lor, doar ca sa se laude prietenilor cate fete prostute alearga dupa el, dar pe el il lasa rece, ca doar nu va raspunde la toate.

| Marianaetanita explică (pentru Violleta2022):

Doamna Violeta sunteți băiat? am și spun în întrebare

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marianaetanita):

Sunt mama de baiat si stiu cum judeca baietii.
Si apoi, sunt de prea multi ani pe forum asta si vad zilnic cum gandesc baietii si ce spun despre fete si vice versa.