| mirunaana a întrebat:

Baietii, ce anume va atrage din prima la o fata cand o vedeti?

ce anume va atrage la ea si va ganditi "trebuie sa intru in vorba cu ea!"

cum v-ar place sa fie prietena ideala?

Răspuns Câştigător
| Mike959 a răspuns:

Aspectul fizic in prima faza, prin asta reuseste sa se faca placuta! Prietena ideala : sa fie frumoasa, educata, manierata, sa ma iubeasca, sa ma aprecieze si sa ma respecte si sa nu-si bata joc!

2 răspunsuri:
| HelloWirus a răspuns:

Sa arate bine, sa fie potrivita pentru tine, sa fie frumoasa dar nu doar pe extrerior ci si pe interior, sa nu fie intr-un anturaj periculor cu alte cuvinte sa fie EXACT ASA CUM ITI PLACE.

| vis a răspuns:

Sa nu fie pitzy sa nu fie imbracata in haine de t. a ma uit daca e ingrijta