| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Baietii ce fete prefera mai mult? si la ce sa uita prima oara cand vad o fata? si cum sa atragi privirea unui baiat intr.un mod finut si nu vulgar :-) funda

6 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Depinde de baiat.Fiecare cu gusturile lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca majoritatea baietilor sunt niste cocalari prosti (asta cam e un pleonascm) prefera fetele ca si ei adica curvele alea nenorocite de li se vad chilotii prin colantii transparenti. Daca au si bani cu atat mai bine.
Ca in orice chestie exista o majoritate si o minoritate. Majoritatea e reprezentata de ceafa lata prezentati de mine mai sus. In afara de astia mai sunt si exceptii, ca mine de exemplu, care pun pret foarte mare pe inteligenta fetei, pe felul cum vorbeste, cum gandeste etc.
Din punct de vedere fizic eu ma uit la fata, daca e draguta la fata putin imi pasa ca nu are nu stiu ce sani sau ce fund ca eu daca ar fi sa am o relatie nu o sa vorbesc cu sanii si cu fundul ei ci cu ea deci conteza si ce are-n cap.

| Buutu a răspuns:

Asta depinde de la o persoană la alta,unii preferă blondele,unii brunetele, unii fetele scunde, unii fetele mai plinuțe, nu e ceva exact!
Să recunoaștem că prima dată e vorba de fizic!
Cel mai finuț și subtil gest de a atrage atenția și oarecum de a obține o confirmare dacă poți sau nu să o/îl abordezi e privirea.
Caută în așa felîncât priverea voastră să se intersecteze atunci menține acel contact vizual astfel el oarecum văzând că nu ți-ai ferit privirea va gândi că poate are o șansă și își va face curaj sa facă primul pas.
Cu o singură privire poți spune o întreagă poveste!
Pentru al încuraja mai mult oferăi și un zâmbet dacă doar cu privirea nu merge!
Nici așanu obții niciun rezultat, renunță caută pe altcineva!
Succeswinking

| 42002 a răspuns:

Fii tu insuti!

| FuckingUnicorns a răspuns:

Iti spun eu ca baieti prefera cel mai mult fetele naturale si de gasca. Pai prima oara evident ca se uita la aspect happy
Daca vrei sa ii atragi atentia unui baiat o poti face doar uitandu-te la el si zambindui frumos happy Sper ca te-am ajutat

| uef222121 a răspuns:

In primul rand catii ani ai?
Eu iti pot spune din prima experienta cu o fata (sunt baiat)
Pai pentru inceput poti sa incepi sa glumesti putin asa prima oara iar dupa aia si vorbesti cu el mai sincer asa de unde e ce melodii iti plac si mai multe si incearca sa vorbesti in fiecare zi cu el putin cate putin incearca sa ramaneti numai voi doi mai mereu singuri formand o prietenie asa micuta de ce faci cum te mai simti pana unul dintre voi va face pasul (nu iti recomand sa ii spui ca este dragut si frumos si dupa aia sa ii spui TE IUBESC nu, ii dai de inteles ca tu il cam placi pentru ca el sa ara curajul de a o face, adica dai asa de inteles ca ai astepta ceva de la el asa! Sper ca i-am fost de ajutor mult Noroc! sa imi spui ce s-a intamplat! Si incearca sa fi mai mereu singura asa sa mergi pe holul scolii doar tu asteptand ca cineva sa te acompanieze!