| oupsydoupsy a întrebat:

Baietii. va place ca o fata sa va spuna prima ca va place? daca da face 2 face sau pe net? si cum. mai direct sau pe ocolite?

4 răspunsuri:
| Hopefree a răspuns:

Mie unul mi-ar place sa imi spuna in fata si sa spuna direct...happy

| Perversul69 a răspuns:

Eu am alt raspuns.Eu cred ca baiatul ar trebui` sai spuna primul la fata ca o place...dar, nu vad nimic rau in in ceea ce a spus Hopefree...e bine in ambele cazurihappy

| oupsydoupsy explică (pentru Perversul69):

Am auzit ca nu e genul care sa spuna happy multumesc de sfat.

| Perversul69 a răspuns (pentru oupsydoupsy):

winking