| bluesky a întrebat:

Baietilor, care e prima impresie pe care v-o lasa o fata care intra in discoteca(o discoteca decenta, de la tara), ea este imbracata decent, nu se rupe in figuri etc; de o fata cuminte care se recreeaza la discoteca?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

happy Ai face o impresie bună, cel puţin mie mi-ai face... dar eu nu sunt din acela care să aibă inele pe degete, lanţuri care îmi trag în jos gâtul şi nici nu am ochelari de soare în cluburi...de fapt nu mă duc deloc în cluburi, şi mă îmbrac decent, ca orice om. Dacă ai dori un astfel de băiat, atunci te îmbraci perfecthappy

13 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Depinde ce intelegi prin recreere. Si de ce te-ai imbraca decent cand mergi la discoteca? Logica ta ma depaseste.

| valy a răspuns:

O parere foarte buna.adica e si normal.si pana la urma eu cand vreau sa fac ceva o fac pe pielea mea.nu ma gandesc ce va zice ala sau aia.asa ca.:*

| bluesky explică:

@Abh, pentru ca asa e stilul meu si pentru ca, dupa cum am spus sunt genul de fata cuminte.
Prin recreere inteleg, beau un suc, dansez, povestesc cu prietenii si ma simt bine.

Abh
| Abh a răspuns:

Poate faci confuzie intre discoteca si local. In discoteca nu te prea auzi cu ala de langa tine, deci nu l-as numi un loc de stat la povesti cu prietenii.

Scuze, am recitit intrebarea si am vazut ca ai specificat 'de la tara'. Cum nu am fost nicidata intr-o discoteca de la tara, pentru ca se pun manele, sunt in afara subiectului. In oras nu vezi fete imbracate decent mergand la discoteca happy

| bluesky explică:

@Abh, eu ma refer la o discoteca d ela tara, nu una foarte zgomotoasa...si nu e gneul de discoteca de la oras si te auzi cu cel de langa tine.

| bluesky explică:

NU e adevarat ceea ce zici, cum ca la discotecile de la tara se pun manele, sunt cateva dar pe langa asta sunt melodii house, pinguinul, meneaito... e o parerea prosta si falsa.Stiu ca la oras se imbraca... oh go on

Abh
| Abh a răspuns:

Raul9004 are dreptate, felul in care te imbraci/comporti o sa atraga oameni de aceeasi speta. Daca te imbraci ca o curva, dai peste baieti care nu vor decat sa ti-o traga. E cerere si oferta. Daca te imbraci normal ai sanse sa dai peste persoane normale.
Legat de manele, nu am zis ca se pun DOAR manele, ci ca se pun, in general. Cum eu fac parte din acel 1% din populatie care nu asculta deloc manele, in nicio situatie (nici macar rupt de bat), evit locatiile sau chefurile respective.

| JustMe a răspuns:

O parere buna. Daca tu asa te simti confortabil, de ce sa te schimbi ca poate ai atrage vreun cocalar?laughing

| bluesky explică:

@Secret, pai eu sunt mandra ca nu ma imbrac ca celelate si nu vreau sa atrag nici un cocalar, doar sa vad ce parere au baietii! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:X... dar din pacate nu prea vezi asa ceva sad

| Aly_9916 a răspuns:

O fata de bun gust care intr-adevar stie cum sa isi traiasca viata nu ca alti care se drogheaza eu de exemplu am vazut pe uni care se drogau in discoteca asa ca daca iti place de fata aia nu mai sta

| Aly07 a răspuns:

O fata obisnuita pe placul oricarui baiat cu picioarele pe pamant happy.
Dar sincer te intereseaza chiar asa mult ce crede lumea despre tine, tu traieste-ti viata.
Succes!

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Poi din cate stiu sau la mine aici nu exista asa ceva adica discoteca decentabig grin...si daca ar fi nu ar fi oameni decentistraight face

esti genul de fata ca mine iti garantez eu fi u insati si ai sa vezi ca e mai bine asatongue

dupa parerea mea mai degraba ai atrage baieti cu starea ta naturala adica cum ai spus si tu te imbraci decent, fara figuri...decat ca restulstraight face

fii u naturala si cine te place te place asa cum estitongue