| Dizzydizz a întrebat:

Baietilor, ce parere aveti despre fetele mai inalte decat voi cu cativa centimentri acre se observa cu greu?
Dar fetelor, daca ati fi baieti ati sta cu o tipa mai inalta?

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Da, nu cred ca e asa importanta inaltimea.Intradevar sa nu fie nicio diferenta mult prea mare happy

2 răspunsuri:
| gabystar a răspuns:

Da.de ce nu?!
Si iubitul meu e putin mai scundhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu contează dacă se iubesc.Dar...am văzut pe stradă un cuplu:Ea înaltă şi cu tocuri, el săracu mititel pe lângă ea. Jumătate de metru era diferenţa şi nu exagerez.