| Gabriela001 a întrebat:

Baietilor ce va place la o fata?
Cum trebuie ia sa iasa in evidenta )sa va atraga atentia)
Si cum sa se comporte?
Funda :*

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Sa nu iasa in evidenta, sa fie cuminte, sa isi vada de treaba ei si cand o intrebi
sa vorbeasca frumos si fara fite, o fata cu care sa poti forma o relatie serioasa si de durata, cel putin tipul asta de fete prefer euwinking

2 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Natural.

| zaharelstef a răspuns:

Sa vedem sa fie zambitoare da sa se poarte normal in niciun caz sa nu umble macheata strident si cu dresuri si tocuri de 11 prin parc ca atunce este clar o imagine care tipa vreau atentie vreau atentie si e clar ca fata aia nu are calitate decat pentru o aventura si sa nu faca pe misterioasa gen daca un baiat o saluta ea sa nu spuna nimic sa... vorbeste frate doar de asta ai gura si cand spun vorbeste ma rever la ceva normal gen salut si tie sau bine voi ce faceti nu chesti de la tara cu ooi draci lasa-ma sau ma dau cu sania in frigider si replici deaste jalnice (ma rog cam lunga poezia dar e greu sa explici totul intr-un mesaj, intr-un dialog e altceva)