| fdsdf a întrebat:

Baietilor, dar voi ce faceti cind va place o fata?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

O admir. Daca se intampla sa fim colegi sau sa avem ocazia sa ne vedem destul de des incep sa flirtez cu ea. Daca da semne ca ma place incerc sa merg mai departe si ii propun o relatie. De obicei in timpul flirtului imi dau seama ca nu e cum credeam. Nu sunt genul care sa cuceresc o fata doar ca am vazut-o pe strada si imi place. Nu ma implic decat in masura in care vad ca o fata e posibil sa ma placa la randul ei.

4 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Pai daca mi se pare draguta, flirtez cu ea.

| Denisa a răspuns:

Ce intrebare stupidalaughing) Da tu ce faci cand iti place un baiat>? Filtreaza cu ea si dupa o combina...si probabil dupa o ***laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avea dom'Problema un cintec cu "Dau la pompa". L-ai auzit vreodata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O violam.laughingDe fapt o intrebam daca ne place.Asta fac eu.Si a mers. b-)