| stefyk97 a întrebat:

Baietilor, de ce va place sa faceti o fata sa rada, sa zambeasca?

Răspuns Câştigător
| Loryoficial a răspuns:

Ceaw...deoarece cand zambeste o fata este mai frumoasa.
eu fac asta mereu, doar ca alti fac asta si numai ca sa se remarce.
oricum dupa parerea mea o fata este frumoasa atunci cand zambeste si este fericita!

bey! pare bine ca te-am putu ajuta...
BE HAPPY! happy

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

E una din cele mai bune scheme ale băieţilor de a atrage, de a agăţa fetele, de a ataca alţi băieţi când vine vorba de posesiile lor (prietene, colege), plus că unora le place să se dea în spectacol. Nu-i destul de logic?