| anonim_4396 a întrebat:

Baietilor le plac sa auda vorbe dulci intr-o relatie?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cui crezi ca nu-i plac vorbele dulci intr.o relatie? Nu ele intretin dragostea?

| Nu a răspuns:

Nu ma, ne place sa ne injurati.

| LadyDy01 a răspuns:

Depinde si de caracterul lui.Incearca si vei vedea.

| Vans a răspuns:

De ce nu-l întrebi pe al tău?

| Voidwithin a răspuns:

Depinde de cum se simta in ziua aceia, uneori toti avem nevoie de o vorba buna.

| pufoshenia24 a răspuns:

Depinde de ce caracter are baiatul respectiv si de ce vorbe dulci te referi. nici prea multe dulcegarii. dar cred ca nu au nimic in potriva. uneori sunt bine venite si din asteawinking

| ByByEly a răspuns:

Depinde de el dar incearca si vei afla

| kittycaty a răspuns:

Depinde de caracter.Pe unii ii pot deranja.Cel mai bine ar fi sa-l complimentezi.Nu doar, noi fetele, avem nevoie de complimente ci si baietii.

| iuliangherasim99 a răspuns:

Nu neaparat, dar oricum nu se simt rau daca aud si vorbe de genu'

| MirelaNistor123 a răspuns:

Desigur. doar ca totul sa fie in norma. fara nici o supra incarcare cu cuvinte dulci...toate spuse la timpul lor!