| middle654 a întrebat:

Baietilor,unii dintre voi, de ce cand spuneti ca e frumoasa o fata va uitati la corpul ei?laughingdoar pentru unii e intrebarea.

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa iti raspund la intrebare, cu o alta intrebare. Femeile cand spun de un barbat ca e ' bunoc ' am auzit expresia asta intamplator la 2 femei laughing pe strada, la ce va ganditi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huh? pai unde ai vrea sa te uiti? te uiti pe garduri si ii spui ca e frumoasa?

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa acceptam ideea ca unei fete ii face placere sa auda din gura unui baiat ca ea este frumoasa, motiv pentru care baiatul face adesea astfel de complimente, acoperite mai mult sau mai putin de realitate. Atunci cand ii spui fetei ca este frumoasa, te referi in primul rand la corpul ei, frumusetea acestuia atrage in primul rand baiatul, dupa aceea, eventual, si restul calitatilor de alta natura. Inca nu am intalnit pe nimeni care sa se laude ca s-a inragostit, la prima vedere, de o fata foarte putin frumoasa...

Răspuns utilizator avertizat
| IonutzWoW a răspuns:

Ca sa fie frumoasa trebuie sa aiba corpul frumos. Cam asa merge toata treaba.