| spawni a întrebat:

Balul bobocilor se tine la liceul unde esti?! sau de exemplu pot merge la liceu unde sa particip?!

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

La moda acum e ca balul bobocilor sa se faca in cluburi.
in niciun caz nu se face in liceu!

| LiveYourLife a răspuns:

Daca vrei sa participi ca"Miss" trebuie sa participi la liceul tauwinking
daca pur si simplu vrei sa fi un spectator te poti duce la fiecare bal din fiecare liceu cu conditia daca si liceul respectiv acepta persoane care nu fac parte din acel liceuwinking

| Mikyduts a răspuns:

Buna, Diesel! Cu siguranta, balul bobocilor se tine in liceul in care ai intrat. Fiecare liceu isi sustine balul bobocilor. Este numai treaba ta daca vrei sa participi la cel din liceul tau impreuna cu colegii, sau la un alt liceu. Sper ca te-am ajutat. Funda?:*

| claudia0mrraw a răspuns:

Balul bobocilor se tine la liceul unde esti.