| MâţaD a întrebat:

Banii, frumuseatea sau faima? De ce?

7 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

FAIMA happy Deoarece FRUMUSETEA nu e permanenta iar prin FAIMA ai automat si BANI happy De exemplu daca esti un cantaret faimos inseamna ca oamenilor le place muzica ta si cumpara cd-urile tale, asadar ai BANI de pe urma fanilor. Esti invitat la concerte etc. happy Deci pe poti avea pe aman2. Si frumusete bineinteles atat cat iti permite varstawinking

| louise a răspuns:

Sanatatea si fericirea sunt pe primul loc restul ti le croiesti singur de`a lungul vietii

| DeeaBlondiii a răspuns:

Toate`s trecatoareoh go on

| SMA a răspuns:

Nici una si totusi toate. Daca nu ai si pic de inteligenta degeaba ai banii, pentru ca ii cheltuiesti in prostie apoi ramai cu buza umflata. Frumusetea e trecatoare. Iar faima la fel, mai bine o viata linistita si fericita decat una agitata si nefericita.

| dustru a răspuns:

Sanatatea tongue

| Zyzu a răspuns:

Eu zic Frumusetea, pentru ca daca esti frumos ai si faima si automat si bani. SI cand zic frumos nu ma refer la fizic, pentru ca exista oameni faimosi chiat si neatragatori >big grin

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Eu dintre aceasta 3 nu as alege nimic.Eu personal as alege sanatatea deoarece degeaba ai faima bani sau frumusete daca nu esti sanatos/sanatoasa.Sanatatea face totul pe lumea asta.Banii,frumusestea sau faima poti sa faci usor fara prea multa munca.Dar sanatatea o faci greu.