| d3javw a întrebat:

Banii sau iubirea?

14 răspunsuri:
| вяυηηєттα a răspuns:

Si banii si iubireahee hee

| JIJ a răspuns:

Cunoasterea.

| Anca95 a răspuns:

Iubirea.Daca ai iubire poti face absolut orice.Persoanele dragi si in special alesul/a te va sprijini in tot ceea ce faci, vei caoata mai multa incredere in tine si poti face ceea ce-ti palce castigand si bani.Cu bani nu poti cumpara iubirea.Multi bani duc la probleme (nopti nedormite nestiind cum sa-i inmultesti), te gandesti ca daca ai bani sotul o sa plece la amante si etc.Deci iubirea. Daca esti pe fata pamantului si nu iubesti sau esti iubita degeaba traiesti.

| withoutname29 a răspuns:

Buna. Iubire, categoric. Banii iti aduc doar bunuri materiale, pe care le poți pierde oricând. Iubirea e un sentiment unic, nu poate fi comparat.

| ComatoseWine a răspuns:

Iubirea ca e mai greu de obtinut si pastrat!

| Joannaa a răspuns:

Iubirea.

| pisicutzamik a răspuns:

Iubirea,de bani nu am nevoie ca au parinti si pentru mine

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,eu zic ca ar fi nevoie atat de bani cat si de iubire.Asta pentru ca indiferent cati bani ai avea, fara iubire viata pare... goala, insa, stii si tu, iubirea nu tine de foame.De aceea spun ca este nevoie de amandouawinking.Pa-pa!

| thegatekeeper a răspuns:

Ambele sunt importante, din punctul meu de vedere. Mi se pare cam absurd sa afirmi ca o persoana are nevoie doar de iubire, timp in care are de-a face cu probleme financiare. Nu prea poate fi fericita in felul asta, chiar daca, intr-adevar, se va simti ceva mai bine stiind ca mai are pe cineva alaturi. Idem si pentru cealalta situatie, adica atunci cand cineva nu duce lipsa de bani, insa nu are pe cineva la care sa tina alaturi.

| Adry05 a răspuns:

Ambele.big grin

| Liviu a răspuns:

Fara sa ma gandesc iubirea.

| Smiiilee a răspuns:

Iubirea, mai bine esti iubit, decat sa ai bani si toti sa te creada un inganfat sa, nu te iubeasca nimeni.

| OoAlexaOo a răspuns:

Iubirea.

| me22 a răspuns:

Iubirea happy Cu banii nu poți cumpăra fericirea

Întrebări similare