| litere123 a întrebat:

Bărbații țin cont de vârstă în momentul când vor să intre într-o relație? Mă refer la bărbații trecuți de 21 de ani
Iar primul pas în zilele noastre credeți că îl mai fac băieții/bărbații? Eu nu am mai observat asta

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de tipul/natura relatiei vizate, astfel ca se poate considera ca unii DA dar sunt si multi altii pe care NU ii intereseaza varsta. big grin Sanatate!

| Plato a răspuns:

Da. Eu tin cont.
E ridicol sa crezi ca barbatii trebuie neaparat sa faca primul pas. E efectiv aberant.

| AlexandruSEV a răspuns:

De vârstă se tine cont, oarecum, adică dacă e cu 1 2 ani mai mare fata, nu i bai sau dacă e mai mic cu 3 4 5, tot la fel, e ok.
Legat de primul pas, m-a nu știu ce sa zic, eu ca băiat mereu am avut inițiativa, dar dacă placi un băiat și vrei sa faci primul pas, ca e el mai tantalau și nu și da seama nu e nici o problema, mult succes.