| zuziOoO a întrebat:

Bella thorne(cece-totul pentru dans)are chiar 13 ani?

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Buna zuziOoO da are 13 ani uite: Bella Thorne sa născut în Florida şi are trei frati alte, Remy, Dani, şi Kaili Thorne. La frageda vârstă de şase săptămâni, Bella împuşcat primul ei pictorial pentru "Revista de părinţi." Ea a continuat să har acoperă de reviste multor naţionale şi internaţionale şi acoperă din catalog. Ea a apărut în mai mult de 40 reclame. Bella a fost purtătorul de cuvânt al Texas Instruments timp de 2 ani. Ea s-a mutat în California şi a început să urmăresc visul de a o carieră în actorie. Ea îşi petrece, de asemenea, timp in New York. Pe langa actorie, Bella îi place să majorare, înot, snorkeling, dans, şi vopsea. Ea iubeşte ei pui de lup, Vodoo, şi cocker spaniel-ul ei, Pyro. Ea are, de asemenea, mai multe pisici. Bella iubeşte "Nomad", organizatie care ajuta la furnizarea de bunuri educaţie, hrană, şi medicale pentru copii saraci din Africa. Bella Sponsorii în prezent, un copil pe nume Lydia Kanini Kiio în Kibwezi, Kenya.

si colega ei: zendaya are 14 ani Zendaya s-a nascut o septembrie 1996 în Oakland, California. Zendaya a crescut în apropiere Teatru Shakespeare în Orinda, California. Zendaya acum locuieste in Los Angeles cu cainele familiei ei, un gigant Midnight Schnauzer nume. Interesele Zendaya sunt cântec, dans, proiectare şi haine
G.B.U funda?

8 răspunsuri:
| BadCliché a răspuns:

Da are .

| Kristtine a răspuns:

DA, e de vârstă cu mine. E născută pe 8 octombrie 1997

| AlexandruAnst a răspuns:

Da e nascuta pe 8 octombrie 1997. face 14 anul astawinking. Stiu...ti se pare mai maturahee heehee hee

| Amaryllis a răspuns:

Bună...Bella este născută pe 8 octombrie 1997. Deci da.

| yonut98 a răspuns:

Are, uitate p wikipedia, desi @bibi a facut deja asta decat ca a folosit google translate si se intelege... f bine

| Zoom_9650 a răspuns:

Aporpo...Scuze ca ma bag fratilor, nu nu are 13 ani,,, face 13 ani uite scrie pe google totul pentru dans de DStoica si sa vezi si in serial e mai inalta pentru ca poarta tocuti de 10 cm -15 cm

| andreimt2 a răspuns:

Da are 13 si e cam scunda am auzit ca bella are mai putin de 1, 62 dar mie tot imi place de ea love struck

| codruta55 a răspuns:

Bella are 14 ani si ii nascuta in 8 octombrie 1997