| BossMan a întrebat:

Bhaiii, acum cums sa slabesk, ca fetele nu ma plac, poate din cauza asta, sh nici mie nu prea imi place cum arat, nici nu am mai mancat vara asta, cautndu-mi prietene, sh fara nici un rezultat in amandoua, va rogg, n cred ca mai am vreun rost in viata, sh gras, sh far pr, mai bine, nu m-as fi nascut,
mai bine, nu as mai egzista sunt un prost, gras, si nu o sa am nici o data prietena, sh mi-e rusine de cum arat, cumsa ma placa o fata, daca nici eu nu m aplac cum arat? sunt un gras, stiu ca merit sa se rada de mine, nu-i nikk radeti cat vreti, oricumnu imi mai pasa de nikk, in viata asta de rahat,

Răspuns Câştigător
| GTS a răspuns:

Bai frate daca esti gras nu inseamna ca esti urat si nu iti trebuie prietena acum
Daca ai buget poti sa te duci la sala sa iti faci un abonament si asa poti sa te intretii si poti sa mananci varabig grin
Sper ca team ajutat...si stai calm oricum arati o sa se iveasca cineva si o sa vezi ca o sa fie bine
In plus ai si prieteni ei te pot ajuta sa treci de toate suferintele

4 răspunsuri:
| NoNameMe13 a răspuns:

1) Nici limbii romane nu-i place cum aratihee hee
2) Nu mai fii neincrezator in tine insati. Poti incepe prin a face sport. Iti recomand inot si basket. Fetele or sa vina in timp. Bafta!

| KsZ a răspuns:

Weei! Nu trebuie sa te infometezi! Si prietena iti gasesti tu alta data oh go on intai slabeste. si eu am slabit vara astawinking si trebuie sa ai incredere in tine. 1. La fiecare masa doar o felie de paine. 2. Multe lichide si fructe si legume. 3. Nu te infometa. 4. Sport mult. 5. Nu manca dupa ora 7 si ai grija ce manaci. Si daca iti e foame mai bine bea apa... sunt multe altele... Succes! :*

| Mellaniee_8943 a răspuns:

Fa sport dimineata, seara! Mananca sanatos! Nu manca inainte sa adormi! Fa.ti salata de legume / fructe! Fundita?

| BossMan explică:

Ms, tuturor, o sa incerc