| LoveForShania a întrebat:

Bianca Dragusanu ori Monica Columbeanu? Parerea mea: Monica Columbeanu [e cat se poate de naturala si se machiaza foarte frumos si putin] iar Bianca Dragusanu: toata lumea cu operatii estetice e frumoasa, si uneori cu atatea machiajuri pare ca o vrajitoare cu nasul ala.

Răspuns Câştigător
| Silvara a răspuns:

Categoric o aleg pe Monica.Chiar daca este venita de la tara si s-a casatorit la o varsta mult prea tanara, dar a fost alegerea ei si nu trebuie sa o criticam pentru asta. In fine, trebuie sa justific de ce am ales-o pe Monica. Este o fata finuta si a stiut sa se descurce singura, fara ajutorul altcuiva si o apreciez pentru asta. Este tanara, frumusica, stie sa se intretina, dar este si o fata de casa. De ce nu am ales-o pe Bianca? In tot sensul cuvantului, este o PITIPOANCA. Prea multe operatii si machiaj, ii strica fata rau de tot. Ea nu este o fata urata, dar isi strica toata frumusetea prin machiaj.Alt lucru care nu imi place la ea, se baga in seama de una singura, ca sa devina vedeta, ex. Botezatu, in emisiunea lui Bendeac, s. a. m. d. Tot ce conteaza pentru ea sunt banii si faima, dar din pacate iese in evidenta printr-un mod negativ. Cam atat am avut de spus! Un an nou fericit! Pa-pa!

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ce-as putea sa aleg intre 2 fufe artificiale si materialiste?
1)Monica Columbeanu-fata de la tara, casatorita la 18 ani cu un mos cu bani, dupa urma caruia profita cum vrea.Are un zambet de zici ca e maimuta si mutra de catea
2)Bianca Dragusanu-bomba hot artificiala, compozitie 80% silicon si 10%acid hialuronic, 10%naturala, motto-ul ei in viata-``jos textila sa facem bani``
Mai bine ma puneai sa aleg intre una si Roxy Manelista

| pwp a răspuns:

Bianca Dragusanu e mai draguta, dar Monica e mai desteapta ca a putut sa-l pastreze pe Irinel happy
Un An Nou Fericit love struck

| RoRoxana a răspuns:

Buna:*
Ii dau toata dreptatea din lume lui @dyya.Cred ca ea a spus tot ce era de spuslaughing.
Un an nou fericit si la multi ani!:*

Răspuns utilizator avertizat
| Silvara a răspuns:

Multumesc pentru funda!:*

| Sofffie a răspuns:

Monica, Bianca e o 100% artificiala!

Peste cativa ani va arata ca o lumanare, cu ceara scursalaughing)

| Ali0404 a răspuns:

Bianca Dragusanu