| Claudia15Maria a întrebat:

Bine aceasta este o intrebare pentru baieti.Mai demult un baiat tot ma pupa, ma imbratisa si chestii.Dar lui nu ii placea de mine si spunea ca ii place de alta.Ce insemna? Funada.

Răspuns Câştigător
| pefelie a răspuns:

1. Vrea sa te initieze tainele sexului.
2. Vrea sa o faca pe respectiva geloasa.
Depinde de ce varste vorbim. Dar astea sunt principalele motive.

Scuze pentru sinceritate, dar asta cred eu si ai grija in prezenta respectivului!

4 răspunsuri:
| thedistroyer a răspuns:

Poate ca te placea pe tine si nu pe ea

| adutzwtaw98 a răspuns:

Pai nu o sa-ti vina sa crezi dar lui nu ii place de tine..in schimb ii place de alta

| MickyloveAndySixx a răspuns:

Ori te considera ca o sora si nu te place, sau vrea sa te face geloasa.

| anutzaEu a răspuns:

Ori te considera ca o sora si nu te place, sau vrea sa te face geloasa.