| Dirigus a întrebat:

Bine v-am regasit! Cine stie cum se numeste serialul acela de pe Prima tv in care erau (3 la nr) niste oameni sub acoperire si faceau pe detectivii. Pe unu' dintre ei stiu ca-i chema Radu Maxim.Stie cumva cineva?

Răspuns Câştigător
| dani9354 a răspuns:

Detectiv X, Radu Maxim avocat de profesie, decide să-şi deschidă o Agenţie de detectivi particulari. Folosind aparate foto şi camere ascunse, dar şi intuiţia şi spiritul de observaţie, Radu Maxim şi detectivii Ramona Dumitraşcu şi Alex Vladau vor încerca să facă lumină în cele mai "întunecate" cazuri, pentru a-i aduce în faţa justiţiei pe cei mai de temut infractori.