| Deea4u_2595 a întrebat:

Bna TPU. an urgenta nevoie de voi! Cine imi da si imi o idee. la tehnologie trebuie sa fac un proiect din lemn. Dar nu stiu e sa fac. Cine imi da si mie idei: funda si voturi :Xtongue

4 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Poti face o colivie pentru pasari saau sa sculptezi o papusa. de asemenea poti face o casuta din scanduri si sa decupezi geamuri pe care apoi le poti impodobi cu tot felul de materiale sa para cat mai realistabig grin

| Anonnnnn a răspuns:

Ca tot a fost valentines day.
fa o inimioara din lemn
gen.cum ai desena pe o foaie o inimioara asa desenezi si p scandura d lemn si o ''decupezi'' cu mai stiu eu cewinking

| Balonash_1618 a răspuns:

Cum fata sa nu stiilaughing cum a ramas cu cotetu:devil)?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cruce e cea mai simpla si poti sa si gravezi pe ea numele profului/profei (da sa nu uiti de I.N.R.I.)