| Rebe97 a întrebat:

Bonjour TPU! As vrea o lista cu filme horror/comedie/drama/dragoste/adolescenti ecc... Dar nu vreau copy&paste ci filme pe care le-ati vazut voi si v-au placut happy! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| dustru a răspuns:

Horror: Martyrs,the collector,baby blues, hostel 1, 2 care mi-au placut cel mai mult (efecte destul de bune si regizat fain). alte categorii pot face parte filme ca :the chaser, tension sexual no resuelta.

| Rebeca_5235 a răspuns:

Sunt foarte multe vreau doar cateva sa iti zic care mi-au placut intr-adevar
1.Black knight(comedie)
2.Knight and day(comedie-actiune)
3.The number 23(thriler)
4.A walk to remember(dragoste)
5.A walk in the clouds(dragoste)
6. Undisputed II, III(actiune)
7.The hangover(comedie)
8.Dear John(dragoste)
9.Red(actiune)
10.Nothing to lose(actiune comedie)
11.Nowhere to run(actiune)
12.Banlieu 13 I, II(actiune)
13.Step up(sigur il stii, dragoste-drama)
14.Saw 1,2, 3,4, 5,6(horror)
15.Goal 1,2, 3 (drama, sport)
16.little man(comedie)
17. The pacifier(comedie)
18.The chaperone (actiune-comedie)
19. Fast truck no limits (actiune0
20.Just wright (drama, dragoste, sport)
si multe altele care nu imi vin in minte

| zmeurica90 a răspuns:

Rab Ne Bana Di Jodi -- > Film indian musical, comedie si dragoste happy. Sper sa iti placawinking

| ARTQ a răspuns:

Eu am vazut multe filme dar urmatoarele mi se par foarte faine :THE OTHERS(horror), NOT YOU AGAIN (comedie betoonabig grinhappysper sa-ti placa:X

| Laura1995 a răspuns:

Singur acasa,ce-si doreste o fata,fete rele,gossip girl(e serial), 2012, titanic,stapanul inelelor,troia,o minte sclipitoare, casa de ceara, etc