| Pιтιкa a întrebat:

Bueno Toti Pentru Unu! Ieri am fost la o fata Bff mea siy o grasa Roxana care e a4-a m-a scos cu forta din curte de la ea din cauza la 2 idioate care vroiau sa ma bata si m-a dus acolo! Eu am refuzat sa ma bat cu ele din cauza ca eu nu sunt baiathee heeca elelaughingApoi Bff mea a venit dupa mine pentru ca nu stia ca m-a luat. Iar, grasana a inceput sa o ia la bataie pe Bff mea si am aparat`o.Toti baieti mai ales cel mai bun prieten al meu ma felicita ca nu m-am batut cu ele si ca sunt fata desteapta.
Ce credeti trebuia sa le bat daca mau jignit si se dadeau mari ca ma bat sa iau in considerare ca am 14 ani, iar ele 12 le bateam pentru ca par 2 de a 4-a. Ce sa mai fac in continuare? Dar, Roxana are mai multa putere ca mine pentru ca e ft grasa.

Răspuns Câştigător
| kkkmakafull a răspuns:

Ai facut foarte bine, bravo tie ca nu te-ai luat cu ele in gura!

2 răspunsuri:
| MuresanVlad a răspuns:

Loooooooooooooolll? invata limbu roman:-o si apoi o sa te pot ajuta ok?laughing da anyway, lasa-le in pace, sa doar stii ca fetele sunt asa, unelehappy daca le ignori, sper ca totul sa fie bun pe urmahappy

| DorelSudoru a răspuns:

Ok TPU nu mai are nici o santa de ce trebuie' sa dea manelari in toate siteurile psst!