| Karmen93 a întrebat:

Buhuhuhaaa.Inca un wichend si incepe scoala! Cum va simtiti?

Răspuns Câştigător
| AneDăă a răspuns:

Frumoasa.Cum sa ma simt? Pregatita pentru unceperea anului, sper ca va fi un an cu multe succese! Pupkiss

3 răspunsuri:
| GemPanda a răspuns:

Sincer. Ma simt cam naspa. Vara s-a dus atat de repede.Si acum alt an de scoala. Multe pregatiri si intram apoi in aceiasi rutina. Scoala teme somn.x-( Dar ma bucur ca vara asta a fost diferita. Am descoperit cu adevarat ce muzica imi place. M.am maturizat. Am cunoscut multi oameni de treabaa==> prieteni noi. Am reusit sa iau o decizie foarte importanta si am luat.o pe cea corecta. Si totul a fost super tare. Regret sincer ca vara s-a terminat. Dar macar pe asta nu o voi uita.

| foreverуσυηg a răspuns:

Buhahahaha, inca un pas si te spun la proprietara pozei de la avatarul tau.:***

| Loveeeeee a răspuns:

Oribil crying...s-a dus prea repede vacanta...