| RBram a întrebat:

Bun. De luni voi incepe sa scriu in albumele colegilor de a 12-a. Problema e, ca nu prea stiu ce... Am nevoie de cateva fraze. Dau funda pentru raspunsul care "ma atinge" cat de cat! happy

Răspuns Câştigător
| AlexandraIleana a răspuns:

Pai big grinraga mea colega/coleg ma bucur foarte mult ca am fost colegi asa mult timp.Cateodata ne-am certat cateodata ne-am impacat ..Asta'i spiritu de a fi coleg cu cineva laughing Ai grija de tine, ai grija ce faci in viitor.Mi-ai fost foarte draga/drag si sa ai succes la facultate si la baieti/fete!

1 răspuns: