| ZapacealaAa a întrebat:

Bun deci mai vreau statusuri din toate categoriilebig grin va rog cat mai multehappy dau funditahappy:X:*

Răspuns Câştigător
| Eliis a răspuns:

Every time I follow my heart, it leads me to you.love struck
The only one who's got enough of me to break my heart :X
There`s something about the sunshine, bby. I`m seeing you in a whole new light. [Lovee siick.laughing
She`s nothing like a girl you`ve ever seen before =X[ I`m love siick.laughing fundita te rog?batting eyelashes sunt noua aicihappy

1 răspuns:
| MaDy_7333 a răspuns:

! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''. Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas. Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind. Care te saruta pe frunte. Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste.si probabil ca. te va iubi mereu.

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu big grin

La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!

Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data. big grin

chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit

Cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina

Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel

Exista bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu de teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol cîştigîndu-le.

funditabatting eyelashes?