| AnonimaDoarTaci a întrebat:

Bun deci revin la subiectul de data trecuta cu prietenul meu.
Cel mai bun prieten al lui a fost cu prietena mea cea mai buna si ei doi s-au despartit.Prietena mea mai tine la el si el la ea dar el nu stie daca mai vrea sa fie impreuna ca inainte. Iar eu cu el vorbesc destul de des si ma distrez de minune cu el si el se simte bine cand sta cu mine.
Am zis ca lui ii place de mine aici am ajuns la concluzia asta, dar se pare ca si eu incep sa tin la el.
Iar el nu stiu poate asa de curios ma tot intreba ca daca ar veni pretenumio si m-ar intreba daca mai vreau sa fiu cu el ce i-as raspunde.
Nu stiu ii confuza treaba rau de tot. Daca tine la mine o sa fie mai greu fiindca exact prietenul lui cel mai bun a fost cu mine si s-ar simti prost si eu de asemenea ca as faceo pe prietena mea sa sufere.
E ca si o iubire interzisa. va rog ziceti-mi ce sa fac.

1 răspuns:
| Vizitiul a răspuns:

Doamne, exact ca-n telenovele. Au efect asupra voastra, nu gluma!
M-am saturat de basmele produse de autori anonimi!
M-am saturat de postarile venite in urma unei stari de anosteala!
M-am saturat de postarile menite sa reaminteasca existenta acelui user pe site!
M-am saturat de cantitate ridicata si calitate scazuta!
Astept puhoiul de stupizi! Ma lasa rece, oricum!