| deea_5245 a întrebat:

Bun...deic nu`nteleg o treaba pe TPU. Care este faza cu funditele? Daca strang cat mai multe fundite ce se`ntampla? Devin expert TPU sua pur si simplu strang fundite de umplerea paginii? laughing) Daca e de bine atunci vreau si eu o funditalaughing

8 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Funditele le da cel care adreseaza intrebarea pentru cel mai inteligent raspuns- evident pe care il considera el. In ultimul a devenit un trend sa dai fundite "prietenilor" pentru ca iti perie frumos auzul si ego-ul. Nu ajuta la nimic funditele. Nici faptul ca vei deveni expert. E o clasificare a sitului aberanta.

| Encore a răspuns:

Le strangi si dupa iti deschizi magazin de fundite tongue sau site online laughing

| DonGiovanni a răspuns:

Urci la rank.nu stii? ai mai multe fundite urci in top si cu timpu devii expert

| Bloo2 a răspuns:

Imi dai si mie o fundita?batting eyelashes.

| Bloo2 a răspuns:

Imi dai si mie o funditza ? batting eyelashes ..

| VladDu a răspuns:

Funditele sunt mai mult pentru a se face un rank in care sunt clasificati cei mai 'isteti'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu pentru ce sunt, dar daca ai multe fundite, si o eficacitate mare devii expert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:))
Dami mie fundita, ca iti dau si tie una :))
PS treaba cu experti e aratata aici:
www.gabriella9.home.ro