| Magicus a întrebat:

Bun, imi place de o fata care se intampla sa fie si colega de banca, am curaj sa ii spun ce simt dar imi e frica de ce va spune ea, ne intelegem foarte bine, vorbim, radem, etc. Vreau sa stiu o modalitate pe care voi ati practicat-o in care i-ati spus unei fete ca o placeti, nu vreau raspunsuri ca "du-o la o cafenea" pentru ca imi e scarba de raspunsuri negative, vreau o relatie cu ea, consider ca e o fata cuminte, nu stiu daca ii place de altcineva, nu pot sa renunt la ea, am si visat-o cum stateam amandoi si ne pupam -.-... Astept raspunsuri serioase, ofer funda daca e nevoie

1 răspuns:
| Kandia15 a răspuns:

Daca nu ii spui, degeaba. Sa stii ca rareori fetele fac primul pas. Mai ales in adolescenta. Bine, mai sunt si fete care fac primul pas. fata de care iti place in ce categorie se incadreaza? Spune-i pur si simplu. Daca poti fata in fata, ar fi ideal.