| veexi a întrebat:

Bun, intrebare pentru fete.primul e foarte plin de sine, se vede amecher desi nu prea e, se comporta urat, dar are si momente foarte ok,. In pofida tuturor defectelor lui, ma simt atrasa de el, are exact stilul lui chuck bass din gossip girl. Al doilea e un copil, se comporta super, nu ne certam, nu am nimic de obiectat in privinta lui. dar simt ca atunci cand sunt cu el nu pot fi eu 100%, nu ma simt chiar in largul meu.deci ce apuneti, primul sau al doilea baiat?

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai trebuie sa te simti tu ok cu el, sa te simti in largul tau.Vezi cine merita, sa nu iti pierzi timpul deeaba cu el.Desi eu l-as alege pe al doilea, pentru ca primul m-ar face mai mult sa sufere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegerea e a ta! Cate-va chestii dupa care te-ai putea ghida : pe care il placi mai mult, cu care te intelegi mai bine, care se comporta mai frumos CU TINE nu neaparat cei din jur.Dar mai ales care simti tu ca merita sa-l alegi si care te place cu adevarat. Sfatul clasic : asculta-ti inima!