| anonim_4396 a întrebat:

Bun, sa spunem ca tocmai ati incheiat gimanziul, ati intrat la liceu, trece vara si soseste prima zi de scoala happy

Cu ce va-ti imbraca? ( tinand cond ca tocmai a inceput clasa a 9-ua?, iar intodeauna tinuta conteaza!)

Ok, acum vreau daca se poate rspunsuri sincere, realiste, nu basme. happy

Pt cei care ati trecut deja prin aceasta:
Cu ce ati fost imbracat/a?

Pt mine conteaza enorm sa aflu raspuns la aceasta intrebare. happy
Multumesc mult pentru rabdare!
happywinkingkiss

Răspuns Câştigător
| InLove a răspuns:

Http://www.envy.ro/my-envy/myset/tinuta-de-iesit-in-oras_18969.html
cred ca asa, rochita e chair fumoasa, ( eu am creeat aceasta tinuta, cred ca tot ce este acolo as purta in afara de pantofi, nu prea am gasit niste perechii care sa mearga, dar in mare tinuta e draguta si clar as purato!, chair mi-ai dat o idee poate asa am sa ma imbrac si eu la anul :* sper ca te0am ajutat!

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Oh, ce nostalgic!
Eu m-as imbraca cu o pereche de blugi sau pantaloni negri, Conversi, un maieu si o bluza cu nasturi pe deasupra.

| FreakyFred a răspuns:

Esti baiat sau fata? eu (baiat) m-am imbracat (parca) cu niste pantaloni albi (sau erau blugi albastri) si cu o bluza cu gluga cu maneca scurta (totusi, era septembrie).
ahh... si cand ma gandesc ca s-a intamplat acum 6 luni... parca mai ieri a fost prima zi de liceu. laughing dam deja in nostalgie, vorba lu @Ray! laughing

| ana2205 a răspuns:

Eu am fost imbracata in blugi si o canasa alba, iar in picioare am avut niste sandale...destul de simplu.

| NewSummer2013 a răspuns:

hee hee Sunt fata