| Sugubete_Andrei_1976 a întrebat:

Bun TPU aș avea nevoie de puțin ajutor cu o problemă cu un băiat cu care am mai avut probleme...
Mama lui e profesoara de romană cu care mam mai certat.
Când eram în ora de sport eu mam împiedicat de un coleg care să împiedicat de Băiat care după venea spre mine și a zis "mai mai bătut odată!" și a început să mă lovească în timp ce mă apăram, după mi-a dat un pumn în piept și după lăm dat pe jos și după venise domnul de sport să ne scoata din luptă.
Pls help am mai avut probleme cu el și cu doamnă de romană!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa le spui parintilor tai, sau unui frate/surori mai mare.Ei ar putea samearga la scoala si sa vorbeasca cu profesoara de romana. Poate baiatul ei a instigat-o impotriva ta. In rest trebuie sa stai departe de acel baiat si sa te comporti bine in ora de romana ca sa nu iti scada notele. Bafta!

| Sugubete_Andrei_1976 explică (pentru anonim_4396):

Mersi cu intarziere(mare), dar m-am impacat cu el laughing

1 răspuns: