| Anamary06 a întrebat:

Buna a folosit cineva cremele de la marykay, cum sunt? Va plac produsele?

6 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Anamary06! Eu personal nu am folosit decât farduri de la Mary Kay, de care am fost foarte încântată. Am o părere foarte bună despre produsele aceste firme, mai ales că sunt preferatele femeilor din Rusia (rusoaicele sunt femei frumoase, care acordă o importanță deosebită pielii). Atenție că fondul lor de ten nu este tolerat de toată lumea.
O zi cu zâmbet să ai!

| Anamary06 explică (pentru IMPERIA):

Buna, toate produsele sunt foarte faine le folosesc de 3 ani am si site de produse marykay si sunt multumita. Daca ai oîntrebare te astept cu drag sau o nelamurire scrie-mi. Intra pe www.anamk.ro. Multumesc.

| IMPERIA a răspuns (pentru Anamary06):

Mulțumesc, știu site-ul, chiar m-am uitat după eșantioane la parfumuri pentru că găsesc foarte greu unul compatibil cu ph-ul pielii mele și care să-mi și placă.
O zi cu zâmbet să ai!

| IMPERIA a răspuns (pentru Anamary06):

Am greșit, am văzut ceva la secțiunea Produse noi! Mulțumesc încă o dată, Anamaria!

| Anamary06 explică (pentru IMPERIA):

Mă bucur mult IMPERIA ca ai intrat la mine pe site, de unde ești? Din iasi? Da au apărut acum iar set mini de parfumele e foarte practic, in fiecare zi câte un miros e foarte frumos pentru cadouri.E convenabil si la pret. Multumesc.Si oricând cu mare drag.

| Anamary06 explică (pentru Anamary06):

Si te rog daca vrei sa-mi scrii cu reușesc si eu sa pun poza.Nu merge. O noapte linistita sa ai!