| sweetgirl pink a întrebat:

a fost finala"nora pentru mama? daca da cine a castigat? fundita thx

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Da a fost aseara a cistigat DIANA Si VALI dar s au casatorit si CRISTINA cu LACIAN a fost frumos un spectacol in aer liber. 2 nunti frumoase a tinut la tv pina la 2 azi noapte

7 răspunsuri:
| NUUSTIU a răspuns:

Da.Au castigat Diana si Valentin. Funda?

| ♥ Sorina a răspuns:

A fost aseara.
Si castigatorii au fost Diana si Vali. :]

| →s ♥ ą← a răspuns:

Daca a raspuns cineva. de ce repetati raspunsul? si pe deasupra mai si intrebati ''funda?''. penibilhappy

| Deutza_4524 a răspuns:

Da o fost aseara
a castigat Diana si Valentinbig grin
fundita?:X

| HardcoreCountry a răspuns:

A fost ieri. Au castigat Diana si Valentin.

| deeya_8335 a răspuns:

Diana si Vali.

| Anne_1755 a răspuns:

Buna! Finala a fost aseara.Cuplul castigator e format din Diana si Vali.