| onlymeme a întrebat:

Bunahappy
a incercat cineva vreodata sa comande haine de la "bonprix"? catalogul ala venit prin posta(prin posta, nu comanda de pe site-ul lor)
daca da, cum se procedeaza, si banii ii dai odata cum iti vn coletul?
dau funda

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu am comandat pe data de 2 noiembrie o vesta si 2 perechi de blugi si nici in ziua de azi nu am primit.
Se plateste in jur de 20 ron transportul.
Sper sa primesc, pana la urma.
Catalogul mi-a venit cam in 3 saptamani.
Banii ii dai cand iti vine coletul

Bafta si o seara placutahappy

2 răspunsuri:
| onlymeme explică:

Hai ca esti tarerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Harumiiii a răspuns:

Fata sad mi-e dor de tine *_*. N-ai mai dat nici un semn de viata.
Scuze ca ti-am zis aici laughing