| DdoarEuuu a întrebat:

a incercat cineva vreun ceai de ingrasare sau care sa iti dea pofta de mancare sau de cresterea sanilor?
daca DA care. cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| R11 a răspuns:

Pai de cresterea sanilor eu zic ca trebuie sa te ingrasi sa-ti creasca sanii thinking deci mararul are ceva efect in cresterea sanilor si poti sa iti faci mult mult sos de marar ( si in primul rand e delicios ) si iti face pofta de mancare! deci poti sa manci mai mutl ca sa te ngrasi sa iti pui acele forme '''rotunde'' dar sa nu exagerezi mai ales la grasimi si dulciuri sad in rest mananca carne de porc cu sos de marar sau cereale viva pernite ca alea ingrasa laughingam patit-olaughing bafta si mutla sanatate! papa si sanatoss big grin, >big grin