| xxxXStefanXxxx a întrebat:

Buna!
A pus un prieten o intrebare cam asa"imi spuneti un metin2 asemanator cu dinamik, dar sa pot kalari..."si cineva ia scris de metin2Guabina, atunci l`am desk,,, mi-am facut cont,,, dar vreau sa imi schimb regatu, sunt pe reg albastru, dar is multi, si se pun pe liber si ma tot omoara, si vreau sa ma mut pe reg galben ca am vz ca is mai putini si nu cred ca o sa patesc ca in reg albastru...

plss cine imi spune cum imi schimb regatu`? lasati si numele de pe joc, sa mai vb si acolo.

1 răspuns:
| dariusSTIE a răspuns:

Eu nu joc mt2 guabina, dar din cate am auzit e un metin cu rate mici. Nu cred sa se afle item de schimbat regate. Daca ma insel trebuie sa fie la negustorihappy