| AnaNnnnnnn a întrebat:

Aș vrea niște idei de răzbunare pentru cea mai bună prieten A mea....răzbunările aș vrea să fie făcute în clasă.

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Arunci cu pateu în ea.

| DeathOfDreams a răspuns:

Răzbunarea e pentru oamenii slabi, cei inteligenți ignoră.

| Madesz a răspuns:

Ce ti-a făcut ca să te răzbuni? Te înțeleg perfect! laughing)

| Stoica_Paulica_1995 a răspuns:

Nu este bine sa te razbuni.Dar uite cateva idei.
1)Pune-i niste super glue pe scaun iar scaunul lipestel pe podea si aunca super glueul sa nu fii prinsa

2)Lipestei un afis pe spate pe care sa scrie cava jicnitor despre ea cum ar fi loveste-ma sau sunt o proasta

| AnaNnnnnnn explică:

Razbunarea Care vreau sa i-o fac nu e din rautate.....ci din gluna