| Karla_4943 a întrebat:

Buna :*.
Aceasta este mai mult o intrebare pentru. baieti.
Este un tip la mine in liceu foarte popular(nu vorbesc cu el), si absolut mereu ma priveste cand trec pe langa el.se uita lung dupa mine. intoarce capu, sau... odata eram cu un prieten pe care il cunostea si el, cand a trecut pe langa noi. a ridikat din sprancene katre prietenu nostru >comun.gen:
Oare ma place:X?
Ce inseamna daca face toate astea?

Răspuns Câştigător
| frumuselul_7165 a răspuns:

Cred ca flirteaza cu tine dar tu stai asa fara sai raspunzi.

2 răspunsuri:
| Karla_4943 explică:

Si cum asi putea sa ii rapund?

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Paii sunt [fata] dar am patit-o si eu asa facea doar sa faca caterinca decii n-are rost sa puii sentimente fundawinking?