| Fantha a întrebat:

Buna!

Aceasta intrebare este adresata in mod special celor care stau in Pitesti happy
Liceul Economic este bun?happy
cu ce medie se intra acolo?happy

4 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Eu am fosti colegi care sunt in economic...si sincer, nu mi se pare cine stie ce. Acum depinde si pentru ce vrei sa faci liceul, daca vrei sa inveti, inveti si acolo...nu-i problema, dar e cam multa distractie in liceul ala, mai multa decat trebuie, daca ma intelegi. Asta e ceea ce cred eu.

| fuckThisLife a răspuns:

8.poate chiar 7...si este destul de bun...are ca profile economia, turism si alimentatie, comert

| adrian0123 a răspuns:

Eu sunt din eco happy prima oara nu am fost asa multumit de acest liceu, dar acum e super ...depinde si la ce profil intri ...eu te.as incuraja sa dai la economic profil economie ( asta daca esti fata desteapta ) pentru ca trebuie sa inveti foarte mult.happy eu am intrat cu 8.82 ( sunt clasa a9a ) ultima medie a fost 8 40 si ceva ( dar la alt profil nu la economie. pentru ca la economie nu intrii sub 8.60

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu locuiesc acolo dar la orice licee intre 90 si 1000