| Lovξ a întrebat:

Aceasta intrebare este foarte importanta pentru mine deci daca puteti sa raspundeti cat se poate de serios, va sunt recunoscatoare! Am 17 ani in curand voi face 18 si imi doresc sa plec din Romania in favoarea Americii la scoala, am acolo o ruda care ma poate ajuta cu tot ce se poate pana voi fi pe picioarele mele, dar exista o mare problema...viza este greu de obtinut...acolo nu poti merge asa ca ti-a venit tie o dambla..si nu stiu ce sa fac. o solutie. un sfat de la cineva care stie despre ce vorbes, chiar m-ar ajuta. Multumesc!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca prin scoala, te referi la facultate, atunci sa pregatesti si vreo 40.000$ pe an, cam atat costa facultatea acolo, si pentru studii sunt mai usor de obtinut vizele.