| Emena a întrebat:

Acesta intrebare este pentru baietii care fac acest lucru. Nu inteleg. de ce va combinati cu o fata daca voi nu o placeti? numai asa, de dragul sa fiti combinati? rolling eyes

Răspuns Câştigător
| loveiseverything a răspuns:

Pai unii isi fac prietene asa ca sa aiba cu cine sa piarda timpul, pot fi mai multe motive :
o situatie:Sa zicem ca esti baiat si amicii te cheama in oras si ei ies cu prietenele tu ce faci? te duci singur si te uiti la ei cum isi saruta prietenele?
Unii isi fac prietene ca sa scape de masturbare, vor sa-si inceapa viata sexuala si nu au cu cine asa ca ccepta sa fie cu niste fete mai urate dar care as accepta sa faca sex cu ei.
Altii se combina cu astfel de fete ca sa se foloseasca de ele(money).
Unii se combina cu ugly girls pentru. ca acele fete au ceva in cap si stiu sa se faca placute.
Eu sunt baiat si sa fiu sincer nu m-as combina cu o fata ugly pentru motivele de mai sus poate ultimul, poate daca m-as indragosti (daca ar exista love, dar ma indoiesc). Sper ca te-a ajutat raspunsul meu bye!

6 răspunsuri:
| CookieMonsta a răspuns:

Buna, buuuuuna intrebare!

| Emena explică:

Aceasta *.

| CookieMonsta a răspuns:

Mai, Elena. Uite ca i-am cam blocat.
Vad ca nici ei nu stiu :-

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cam asa este. buna intrebare!
Dar in primul rand fetele sunt acelea care ii provoaca. Vreau sa spun ca ele vor altceva iar baietilor nu le este greu sa accepte.
Acum am si eu o intrebare, iar asta e pentru toate fetele care fuk asta: De ce va masturbati? laughing

| Emena explică:

@ PaladeOvidiu : multumesc, nu m-ai ajutat.

| Piratul10 a răspuns:

Pai uni fac așa numai ca sa se laude ca au o prietena sau doar ca sa o aibă si sa o părăsească sa o facă sa sufere dar cel mai sigur e ca sa se laude sau sa se laude ca s-a combinat prima data la nu știu ce vârsta, bla bla bla
Dar eu nu am făcut si nu voi face niciodată așa ceva, încep o relație cu cineva de dar eimi place!