| SecretKiss a întrebat:

Acum 2 ani am visat ca o biserica o fost cuprinsa de flacari, iar in acel moment, cat timp biserica era inca in flacari, au intrat niste oameni si au inceput sa fure toate icoanele care erau foarte, foarte pretioase. Intrebarea este: Cu ce intamplare puteti asemana visul meu? Adica s-a intamplat asta vreodata, ramanand cunoscut un jaf (important) si arderea bisericii? Cand si unde s-a mai intamplat un fenomen (jaf si ardere a biserici) ca cel din visul meu? (nu vreau raspunsuri de genul: ar trebui sa vizitezi un psihiatru/psiholog; esti prea credula; esti nebuna). Daca nu cunoasteti o astfel de intamplare va multumesc oricum si va doresc: Paste cat mai fericit si sanatate multa.

1 răspuns:
| ZEU93 a răspuns:

Pai Biseria Neagra a fost arsa acum mult timp (biserica in Brasov) cat despre artefacte furate au fost intr-o alta biserica dar nu mai stiu din ce localitate happy Atunci hotii au fost prinsi intr-un mod miraculos la un control de rutina a politiei