| PixXxie a întrebat:

acum 2 ani eram foarte slaba..si cu un an in urma m-am ingrasat foarte redepe intr-un timp foarte scurt ..si mi-au aparut vergeturi. daca stiti cum pot scapa de ele va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| adinaxD a răspuns:

Buna! Te duci la farmacie si intrebi de ceva creme/geluri pentru vergeturi. Nu poti scapa 100% de ele odata ce s-au format.Doar se decoloreaza si se sterg putin(cu ajutorul unui gel). Dupa aceea le acoperi cu bronzul.
Eu una iti recomand creme ScarGel, insa nu sunt sigura daca se gaseste la toate farmaciile. Oricum, o rogi pe vanzatoare sa iti recomande crema cea mai eficienta si cea mai scumpa.
papa! tongue