| DenisaPatricia09 a întrebat:

Acum 3 saptamani am cunoscut un baiat foarte simpatic...Intr-o seara el mi-a spus ca ma place si m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna, insa eu i-am spus sa nu ne grabim pentru ca nu ne cunoastem aproape deloc si sincer mie imi este putin frica sa ma atasez din nou de cineva, iar la final sa raman ca de obicei dezamagita. Cred ca el a luat acest raspuns ca pe un nu si nu a vrut sa mai insiste asa mult. De 2 zile are o noua prietena si de abia acum mi-am dat seama cat de mult il plac.
Ce ar trebui sa fac ca sa il recuceresc ca sa spun asa? sau ar trebui sa raman mai bine indiferenta?

Răspuns Câştigător
| DianaDiaa a răspuns:

Parerile sunt impartite dar adevarul e undeva la mijloc. In primul rand el in 2 zile s-a dus la alta, in al doilea rand cred ca esti geloasa. Eu zic ca nu are rost sa te bagi in viata lui acum, si pentru tine si pentru el. Nici tu nici el nu ati facut ceva pentru "iubirea" voastra.

5 răspunsuri:
| crazyblue a răspuns:

Nu iti place de el cu adevarat. Acum il placi numai pentru ca e cu alta.Eu zic sa te potolesti.

| Elle_5517 a răspuns:

''Ti-ai dat seama ca il placi '' doar pentru ca el e cu alta. El intr-un fel a vrut sa te faca geloasa deoarece asa sunt baietii. Asta inseamna ca el tinea mult la tine.

| Giada a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa nu "te mai intorci la el". Pentru daca te placea atat de mult, nu isi facea o alta prietena si isi dadea toata silinta ca sa te cucereasca. happy
Stii si tu vorba asta: exista atatia baieti pe lumea asta...hee hee
Sper ca te-am ajutat. :*

| mona a răspuns:

Acum e prea tarziu si sincera sa fiu nu cred ca il placi cu adevarat

| darrio2007 a răspuns:

Lasa-l in pace.Nu il placi.Esti invidioasa ca si-a gasit alta fata asa de repede.